Доповідь на тему: «Впровадження сталого розвитку в територіальних одиницях (на прикладі поводження з відходами)»

На запрошення виконавців проєкту ЄС Еразмус + (модуль Жан Моне) «Міждисциплінарний підхід до дослідження управління відходами: впровадження практики ЄС» (621029-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) проф. Анетта Зелінська з Вроцлавського економічного університету (м. Вроцлав, Республіка Польща) із доповіддю на тему: «Впровадження сталого розвитку в територіальних одиницях (на прикладі поводження з відходами)» взяла участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація бізнесу для сталого майбутнього: дослідження, діджиталізація та інновації», яка відбулася 28-29 жовтня 2021 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Участь у конференції взяли більше 90 осіб, серед яких студенти бакалаврату та магістратури, дослідники, представники влади і широкої громадськості.