Круглий стіл «Литва-Україна: інтеграція освіти, технологій та бізнесу – точки дотику в умовах невизначеності»

Виконавиці проєкту ЄС Еразмус+ (модуль Жана Моне) «Міждисциплінарний підхід до дослідження управління відходами: впровадження практики ЄС» (621029-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) взяли участь у круглому столі «Литва-Україна: інтеграція освіти, технологій та бізнесу – точки дотику в умовах невизначеності», що відбувся 20 жовтня 2023 року у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

Серед інших питань, що обговорювалися, було представлено доповідь Сігітаса Мічуліса щодо досвіду округу Таураге (Литовська Республіка) у: сфері відновлення енергетичних ресурсів і використання енергозберігаючих технологій; дотриманні положень нормативно-правової бази Європейського Союзу, що стосується даних питань; ролі місцевої влади, громадськості та бізнесу у безпечному поводженні з відходами, переході на відновлювальні джерела енергії; отриманні позитивних результатів для довкілля та економічного ефекту від впровадження відповідних заходів.

Серед запрошених гостей були студенти, представники органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур, які, разом із литовськими колегами, активно обговорювали  можливості впровадження «зелених» технологій та вторинної переробки побутових відходів в Україні, використовуючи досвід Європейського Союзу, зокрема, м. Таураге.

Дякуємо гостям-партнерам із Литовської Республіки за всебічну та постійну підтримку України!